Často kladené otázky

Co je to affiliate marketing?

Affiliate Marketing je forma marketingu, kde obchodník (v tomto případě SuperFaktura.cz) vyplácí provize svým affiliate partnerům za získavání nových platících uživatelů SuperFaktury. Toto získávání klientů může být pomocí bannerů, grafických odkazů nebo textových odkazů umístěných na stránkách affiliate partnera, anebo také využitím jiných marketingových kanálů.

Co musím splnit, abych se stal Vašim affiliate partnerem?

Nic, stačí Vám zájem o náš partnerský program! Nemusíte dokonce vlastnit ani žádnou webovou stránku (i když to by Vám určitě pomohlo). Můžete promovat SuperFakturu přes vyhledávače, promovaním v různých internetových diskusích nebo jednoduše mailem všem Vašim přátelům a lidem, o kterých si myslíte, že by jim SuperFaktura mohla v podnikání pomoci.

Všechno co musíte udělat, je nasměrovat návštevníky na naší stránku pomocí speciální adresy (nazvané 'affiliate odkaz'). Jakmile oni kdykoliv v budoucnosti uhradí členství na SuperFaktuře, Vy získáváte provizi až do výše 15 % z hodnoty zakoupeného členství.

Musím zaplatit za registraci do partnerského programu?

Ne! Náš partnerský program je absolutně zadarmo. Stačí jen vyplnit registrační formulář.

Musím si zaplatit členství na SuperFaktura.cz?

Ne! Pokud nemáte zájem o využívání SuperFaktury, členství si platit nemusíte. Určite Vám ale pomůže, když se bezplatně zaregistrujete a prohlídnete si všechny výhody, kterými může SuperFaktura ulehčit život podnikatelům.

Za co budete dostávat provizi?

Provizi získáváte vždy, když klient SuperFaktury, kterého jsme získali díky Vám, uhradí členství na další období. Takto získáváte provizi z KAŽDÉHO takového prodloužení členství po CELOU DOBU EXISTENCE účtu tohoto klienta na SuperFaktuře.

Výše Vaší provize

závisí od počtu platících klientů, které se Vám pro SuperFakturu podaří získat.

Počet klientů, které jste získali Vaše provize v procentech
1 - 5 2,00%
6 - 30 10,00%
31 a víc 15,00%

Jak budu vědět, že jsem získal klienta pro SuperFakturu?

Vyvinuli jsme systém, který kombinací cookies uložených v prohlížeči a IP adresy uživatele dokáže přidělit klienta, kterého získáte, pod Váš partnerský účet. Když návštěvník přijde na naší stránku pomocí affiliate odkazu, systém automaticky zaregistruje Váš affiliate kód a uloží cookie do počítače návštěvníka. Když se kdykoliv během následujících 30 dní tento návštěník zaregistruje na SuperFaktuře, je automaticky přidělený k Vášemu partnerskému účtu.

Vy potom už natrvalo získáváte provizi z každého prodloužení členství, které tento klient uhradí.

Jak se mohu zaregistrovat a nastavit si partnerský účet?

Registrace a nastavení účtu je velmi jednoduché a naprosto zdarma. Stačí, když vyplníte a odešlete registrační formulář. Po kontrole našim pracovníkem dostanete mail s Vašim heslem a ostatními důležitými informacemi.

Jako náš partner, dostanete k dispozici účet, kde budete moct detailně sledovat návštěvnost a statistiky prodejů, novinky, výběr ze široké nabídky bannerů a textových odkazů. Následně budete moct pomocí tohoto nástroje umístit na svoji stránku odkaz na SuperFakturu, psát články o výhodách SuperFaktury s aktivními odkazy na naší stránku, či promovat SuperFakturu přes PPC ve vyhledávačích.

Co je to affiliate odkaz?

Affiliate odkaz je speciální URL adresa, která nasměruje Vaše návštěvníky na stránku SuperFaktury. Tuto adresu najdete po přihlášení ve Vašem partnerském účtu.

Můžu propagovat SuperFakturu přes PPC odkazy ve vyhledávačích?

Ne, promování partnerských linek pomocí placených PPC odkazů není dovoleno. V případě porušení tohoto pravidla můžete být vyloučeni z partnerského programu.

Jaký má být můj další krok?

Několik jednoduchých kroků:

  1. Navštivte náš Registrační formulář

  2. Vyplňte ho

  3. Emailem dostanete heslo a ostatní informace

  4. Přihlašte se do svého účtu a vyberte si z velkého množství bannerů, textových odkazů nebo jiných promo materiálů

  5. Umístěte kterýkoliv z nich na Vaši stránku tak, aby odkazoval na stránku SuperFaktury. Aby jste dosáhli co nejvyšší konverze, umístěte jich na co největší počet podstránek.

  6. Pravidelně Vám budou vypláceny provize až do výše 15 %!